Vytvořeno 10.04.2017 13:29
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. CET 1  TJ Loko Česká Třebová                         129.26         
         CET7554 Hájková Ludmila           48.16 ( 1)               
         CET7551 Škopová Jana              40.32 ( 1)     88.48 ( 1)
         CET7552 Kovářová Anna             40.38 ( 1)    129.26 ( 1)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2017 13:29
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    101.06         
         VAM7250 Vandasová Markéta         33.03 ( 2)               
         SRK6752 Kosová Michaela           34.04 ( 1)     67.07 ( 1)
         SRK7373 Filipová Ivana            33.59 ( 1)    101.06 ( 1)

2. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         116.04   +14.58
         SJH7651 Komárková Lenka           39.47 ( 4)               
         SJH6951 Hojná Tereza              40.26 ( 3)     80.13 ( 3)
         SJH7051 Benešová Iva              35.51 ( 2)    116.04 ( 2)

3. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              125.21   +24.15
         VBM6555 Jemelíková Lada           32.27 ( 1)               
         VBM6155 Bravená Alexandra         41.04 ( 4)     73.31 ( 2)
         VBM5754 Dokoupilová Zuzana        51.50 ( 5)    125.21 ( 3)

4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       130.56   +29.50
         LPU7468 Štichhauerová Kateřina    44.15 ( 5)               
         LPU5851 Víchová Ladislava         39.18 ( 2)     83.33 ( 4)
         LPU7960 Haasová Renata            47.23 ( 3)    130.56 ( 4)

5. BZR 1  Bratrstvo Ždárských vrchů                     142.43   +41.37
         BZR6951 Čechová Zuzana            35.36 ( 3)               
         BZR6051 Rajnošková Marie          53.08 ( 6)     88.44 ( 5)
         BZR6666 Trojánková Jitka          53.59 ( 6)    142.43 ( 5)

6. TTR 1  OOB Třebíč                                    147.26   +46.20
         TTR6152 Klusáčková Jitka          47.24 ( 6)               
         TTR6153 Fialová Dana              52.13 ( 5)     99.37 ( 6)
         TTR7251 Nešporová Marie           47.49 ( 4)    147.26 ( 6)

7. RUZ 1  TJ Růžená                                     185.12   +84.06
         RUZ7150 Pittnerová Lenka          54.11 ( 7)               
         RUZ5552 Jelínková Jana            63.22 ( 7)    117.33 ( 7)
         RUZ6450 Hronová Iva               67.39 ( 7)    185.12 ( 7)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2017 13:29
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
D14      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. VSP 1  USK Praha                                      77.28         
         VSP0455 Beranová Hana             28.31 ( 4)               
         VSP0553 Malečková Hana            25.20 ( 1)     53.51 ( 1)
         VSP0456 Štraitová Jolana          23.37 ( 1)     77.28 ( 1)

2. UOL 1  SOB Olomouc                                    78.12   + 0.44
         UOL0452 Binarová Adéla            27.09 ( 3)               
         UOL0451 Smékalová Karolína        26.44 ( 2)     53.53 ( 2)
         UOL0450 Smékalová Viktorie        24.19 ( 2)     78.12 ( 2)

3. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                          98.40   +21.12
         SJH0454 Novotná Jitka             24.49 ( 1)               
         SJH0451 Kubáková Nela             29.46 ( 5)     54.35 ( 4)
         SJH0453 Komárková Jindra          44.05 ( 3)     98.40 ( 3)

4. VSP 2  USK Praha                                      98.54   +21.26
         VSP0454 Aschermannová Klára       26.17 ( 2)               
         VSP0453 Kopecká Valentýna         27.41 ( 3)     53.58 ( 3)
         VSP0352 Berounská Adéla           44.56 ( 4)     98.54 ( 4)

5. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     106.19   +28.51
         OSN0454 Stoklasová Zuzana         29.57 ( 5)               
         OSN0450 Marečková Ema             31.05 ( 6)     61.02 ( 5)
         OSN0452 Pilná Klára               45.17 ( 5)    106.19 ( 5)

   TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                               DISK         
         TBM0369 Patermannová Eliška       49.33 ( 6)               
         TBM0460 Miková Lenka              28.49 ( 4)     78.22 ( 6)
         NEREG   Novotná Anna               DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                             98.44         
         ZBM9960 Miklušová Tereza          33.31 ( 6)               
         BBM0050 Opálková Martina          31.22 ( 2)     64.53 ( 1)
         ZBM9951 Firešová Markéta          33.51 ( 5)     98.44 ( 1)

 2. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            102.14   + 3.30
         SJC0151 Vejražková Róza           34.41 ( 8)               
         SJC0156 Matějková Barbora         34.49 ( 6)     69.30 ( 5)
         SJC0153 Kochová Anna              32.44 ( 3)    102.14 ( 2)

 3. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       102.34   + 3.50
         LPU9959 Waňková Martina           37.17 (13)               
         LPU9958 Kopecká Anna              34.04 ( 3)     71.21 ( 8)
         LPU0057 Peterová Jana             31.13 ( 1)    102.34 ( 3)

 4. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      102.56   + 4.12
         SHK0051 Thýnová Nikola            32.44 ( 4)               
         SHK0250 Holečková Petra           36.38 ( 9)     69.22 ( 4)
         SHK9952 Malinová Apolena          33.34 ( 4)    102.56 ( 4)

 5. STH 2  SK Studenec                                   109.45   +11.01
         VRL9955 Matoušová Kateřina        34.27 ( 7)               
         STH0152 Kejmarová Jana            38.38 (15)     73.05 (10)
         STH9953 Urbanová Markéta          36.40 (12)    109.45 ( 5)

 6. STH 1  SK Studenec                                   110.02   +11.18
         STH9958 Kalenská Dominika         38.07 (18)               
         STH0251 Chrástová Tereza          34.33 ( 5)     72.40 ( 9)
         HOR0050 Rückerová Šárka           37.22 (14)    110.02 ( 6)

 7. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             110.29   +11.45
         TBM0199 Hlaváčová Anežka          39.38 (26)               
         TBM0050 Špringlová Kamila         36.42 (10)     76.20 (12)
         TBM0058 Grycová Kateřina          34.09 ( 6)    110.29 ( 7)

 8. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            112.02   +13.18
         ZBM0260 Miklušová Tamara          31.49 ( 2)               
         ZBM0060 Auermüllerová Anna        35.23 ( 8)     67.12 ( 2)
         ZBM9956 Odehnalová Klára          44.50 (24)    112.02 ( 8)

 9. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 114.19   +15.35
         TUR9952 Thořová Markéta           39.14 (22)               
         TUR0252 Pekařová Jana             38.07 (12)     77.21 (13)
         TUR9999 Sokolářová Šárka          36.58 (13)    114.19 ( 9)

10. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      114.41   +15.57
         LCE0260 Šmelíková Dorota          39.05 (20)               
         LCE0351 Hubáčková Dagmar          40.42 (18)     79.47 (16)
         SKM0251 Dittrichová Michaela      34.54 ( 8)    114.41 (10)

11. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          115.05   +16.21
         PHK9999 Kubíčková Jana            39.31 (25)               
         PHK9951 Chaloupská Barbora        30.31 ( 1)     70.02 ( 7)
         PHK0252 Machová Viktorie          45.03 (26)    115.05 (11)

12. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              115.19   +16.35
         TJN0151 Rydlová Adéla             41.29 (29)               
         TJN0256 Nedomlelová Lucie         38.00 (11)     79.29 (15)
         TJN0152 Mašínová Anna             35.50 (11)    115.19 (12)

13. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           115.45   +17.01
         UOL9950 Janošíkova Tereza         27.49 ( 1)               
         STE0252 Marková Ema               41.44 (19)     69.33 ( 6)
         STE0250 Smolková Sabina           46.12 (27)    115.45 (13)

14. PGP 1  SK Praga                                      117.24   +18.40
         PGP9955 Škarková Kateřina         50.58 (32)               
         PGP0256 Bejvlová Karolína         34.12 ( 4)     85.10 (24)
         PGP9954 Sieglová Eliška           32.14 ( 2)    117.24 (14)

15. KAM 1  OK Kamenice                                   117.31   +18.47
         KAM0350 Hankovcová Helena         39.28 (24)               
         KAM0051 Aschermannová Karolína    39.22 (16)     78.50 (14)
         KAM9950 Albrechtová Iveta         38.41 (15)    117.31 (15)

16. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 117.43   +18.59
         CHC0152 Shánělová Štěpánka        43.43 (30)               
         CHC0051 Chaloupková Kateřina      38.22 (13)     82.05 (18)
         CHC9951 Semrádová Jana            35.38 (10)    117.43 (16)

17. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     121.05   +22.21
         OSN0099 Zrníková Adéla            37.36 (14)               
         OSN0055 Stoklasová Daniela        48.47 (28)     86.23 (26)
         OSN0050 Nechanická Klára          34.42 ( 7)    121.05 (17)

18. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         121.25   +22.41
         SJH0251 Kinštová Tereza           39.09 (21)               
         SJH0352 Veselá Aneta              47.03 (24)     86.12 (25)
         SJH0252 Blažková Kateřina         35.13 ( 9)    121.25 (18)

19. VSP 1  USK Praha                                     124.20   +25.36
         VSP0253 Aschermannová Tereza      33.20 ( 5)               
         VSP0250 Titzová Adéla             50.55 (29)     84.15 (20)
         VSP9950 Kopecká Johana            40.05 (16)    124.20 (19)

20. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       126.14   +27.30
         CET0251 Kovářová Jana             37.02 (11)               
         LPU0360 Fejfarová Tereza          47.38 (26)     84.40 (23)
         LPU0357 Pušová Bára               41.34 (19)    126.14 (20)

21. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              126.31   +27.47
         TAP0153 Rosendorfová Lenka        38.02 (16)               
         TAP0150 Halamová Barbora          46.22 (22)     84.24 (21)
         TAP0252 Popová Jana               42.07 (20)    126.31 (21)

22. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  127.48   +29.04
         TRI0251 Mrózek Teresa             40.51 (27)               
         TRI0054 Bruková Magda             45.38 (21)     86.29 (27)
         TRI0150 Warcopová Kateřina        41.19 (18)    127.48 (22)

23. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       128.14   +29.30
         LPU0157 Kubíčková Iva             45.47 (31)               
         LPU0050 Filipová Tereza           38.37 (14)     84.24 (21)
         LPU0151 Držková Berenika          43.50 (21)    128.14 (23)

24. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       128.16   +29.32
         LPU0352 Koberová Kateřina         34.47 ( 9)               
         LPU0051 Vojtíšková Viktorie       39.29 (17)     74.16 (11)
         LPU0054 Borovičková Valerie       54.00 (30)    128.16 (24)

25. PGP 2  SK Praga                                      132.11   +33.27
         PGP0154 Doubková Emma             39.18 (23)               
         PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna    48.45 (27)     88.03 (29)
         PGP0352 Čermáková Klára           44.08 (22)    132.11 (25)

26. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      132.13   +33.29
         LCE0052 Ressová Tereza            41.17 (28)               
         LCE0051 Špendlíková Kamila        46.34 (23)     87.51 (28)
         LCE0254 Nevěřilová Kateřina       44.22 (23)    132.13 (26)

27. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             133.33   +34.49
         DKP0250 Sanna Karin               37.55 (15)               
         EKP0153 Blahová Pavla             42.09 (20)     80.04 (17)
         DKP0151 Kalousková Marie          53.29 (28)    133.33 (27)

28. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             137.26   +38.42
         ZLH9950 Zatloukalová Romana       36.40 (10)               
         SOP9952 Švidrnochová Lenka        47.10 (25)     83.50 (19)
         ZLH0051 Novotná Tereza            53.36 (29)    137.26 (28)

29. RIC 1  OB Říčany                                     137.51   +39.07
         RIC0151 Vyhnálková Marie          39.03 (19)               
         RIC0152 Vařeková Bohdana          58.30 (31)     97.33 (31)
         RIC0051 Šrámková Hana             40.18 (17)    137.51 (29)

30. VTA 1  SC vebr-sport                                 146.14   +47.30
         VTA0151 Svobodová Anna            38.04 (17)               
         VTA0254 Rudová Magdaléna          63.14 (33)    101.18 (32)
         VTA0253 Kosobudová Kateřina       44.56 (25)    146.14 (30)

31. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             162.38   +63.54
         TBM0151 Korpasová Lucie           37.15 (12)               
         TBM0059 Štefková Klára            54.57 (30)     92.12 (30)
         TBM0051 Boučková Anna             70.26 (31)    162.38 (31)

32. OPI 1  Orientační sporty Písek                       187.03   +88.19
         OPI0350 Šafaříková Lucie          54.09 (33)               
         OPI0250 Bečvářová Markéta         58.56 (32)    113.05 (33)
         OPI0154 Heczková Rachel           73.58 (32)    187.03 (32)

    SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                       abs         
         STB0199 Dolejší Kateřina          32.05 ( 3)               
         SRK0153 Šklíbová Veronika         35.12 ( 7)     67.17 ( 3)
         SRK0151 Kosová Tereza               abs                    

MS  VSP 2  USK Praha                                     157.31   +58.47
         VSP0051 Kosíková Eliška           58.06                    
         VSP0254 Beranová Eva              57.43         115.49     
         TJN0257 Linková Lucie             41.42         157.31     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            107.29         
         ZBM9354 Hrušková Barbora          36.16 ( 1)               
         ZBM9451 Chromá Kateřina           36.23 ( 1)     72.39 ( 1)
         ZBM9452 Tužilová Magdaléna        34.50 ( 1)    107.29 ( 1)

 2. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            113.38   + 6.09
         ZBM8350 Hiklová Natalia           37.30 ( 2)               
         ZBM9153 Indráková Adélka          37.46 ( 2)     75.16 ( 2)
         ZBM8966 Kabáthová Eva             38.22 ( 6)    113.38 ( 2)

 3. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       114.11   + 6.42
         LPU8552 Udržalová Pavla           39.14 ( 5)               
         LPU9659 Hančová Petra             38.17 ( 3)     77.31 ( 3)
         LPU9053 Knapová Jana              36.40 ( 3)    114.11 ( 3)

 4. CTB 1  SK OB Chotěboř                                119.20   +11.51
         CTB9452 Benešová Jana             40.33 ( 7)               
         CTB9451 Voborníková Alena         42.15 ( 9)     82.48 ( 7)
         CTB8151 Gregorová Kamila          36.32 ( 2)    119.20 ( 4)

 5. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      121.20   +13.51
         SHK9151 Chmelařová Michaela       39.27 ( 6)               
         SHK9251 Teplá Karolína            42.06 ( 8)     81.33 ( 5)
         SHK9051 Mechlová Lenka            39.47 ( 7)    121.20 ( 5)

 6. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          122.32   +15.03
         PHK9154 Valešová Jana             41.40 (13)               
         PHK9353 Kamenická Kateřina        43.38 (13)     85.18 ( 8)
         PHK9150 Kosová Denisa             37.14 ( 4)    122.32 ( 6)

 7. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             125.52   +18.23
         DKP8651 Plochová Dominika         41.02 ( 8)               
         DKP8853 Karochová Simona          41.18 ( 6)     82.20 ( 6)
         DKP8758 Bochenková Martina        43.32 ( 9)    125.52 ( 7)

 8. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             128.17   +20.48
         TBM9898 Korpasová Tereza          45.30 (21)               
         TBM9859 Grycová Veronika          44.30 (15)     90.00 (16)
         TBM7952 Kozáková Zdenka           38.17 ( 5)    128.17 ( 8)

 9. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            129.59   +22.30
         ZBM9757 Odehnalová Tereza         43.09 (15)               
         ZBM9651 Hiršová Gabriela          43.30 (12)     86.39 (12)
         ZBM7951 Gebauerová Jana           43.20 ( 8)    129.59 ( 9)

10. KAM 1  OK Kamenice                                   134.14   +26.45
         KAM9551 Hlubučková Kristýna       44.30 (18)               
         KAM9550 Bořánková Karolína        42.42 (11)     87.12 (14)
         KAM9851 Hájková Eliška            47.02 (10)    134.14 (10)

11. TZL 1  SKOB Zlín                                     134.23   +26.54
         TZL9753 Kavánková Iva             43.19 (16)               
         TZL9453 Jeřábková Jitka           42.28 (10)     85.47 (10)
         TZL9754 Chovancová Zuzana         48.36 (13)    134.23 (11)

12. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     134.26   +26.57
         OSN9696 Vališová Martina          41.16 (11)               
         OSN6955 Kamenická Lenka           44.20 (14)     85.36 ( 9)
         OSN8972 Wurzelová Hana            48.50 (15)    134.26 (12)

13. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      137.53   +30.24
         SHK9352 Myslivcová Pavla          48.39 (23)               
         SHK8152 Hepnerová Martina         40.34 ( 5)     89.13 (15)
         SHK9755 Červená Adéla             48.40 (14)    137.53 (13)

14. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  140.46   +33.17
         TRI9850 Szarzecová Lucie          43.33 (17)               
         TRI9751 Tesařová Jana             49.12 (18)     92.45 (18)
         TRI9656 Sabelová Markéta          48.01 (12)    140.46 (14)

15. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             144.21   +36.52
         DKP7752 Snížková Petra            44.56 (20)               
         DKP9652 Šňupárková Anna           51.31 (20)     96.27 (19)
         DKP8756 Pospíšilová Marie         47.54 (11)    144.21 (15)

16. PGP 1  SK Praga                                      145.06   +37.37
         PGP9650 Kožinová Zuzana           42.26 (14)               
         PGP9350 Kožinová Anna             50.13 (19)     92.39 (17)
         PGP9055 Bialožytová Tereza        52.27 (17)    145.06 (16)

17. CHT 1  OOB SK Chrast                                 148.58   +41.29
         CHT8353 Matrasová Kateřina        41.10 ( 9)               
         CHT8851 Kopáčková Iva             44.54 (16)     86.04 (11)
         CHT8754 Mrštíková Květa           62.54 (21)    148.58 (17)

18. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              150.18   +42.49
         VBM8558 Vernerová Radka           47.12 (22)               
         VBM8553 Kociánová Lenka           39.58 ( 4)     87.10 (13)
         VBM9353 Chmelíková Zuzana         63.08 (22)    150.18 (18)

19. TAP 2  KOB TRETRA Praha                              151.53   +44.24
         TAP9755 Šimůnková Gabriela        41.19 (12)               
         TAP9055 Jiříková Dana             55.28 (22)     96.47 (20)
         TAP9053 Zamazalová Kateřina       55.06 (18)    151.53 (19)

20. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              153.50   +46.21
         TJN8952 Svobodová Barbora         41.10 ( 9)               
         TJN9852 Knížková Šárka            56.09 (23)     97.19 (21)
         TJN9252 Posseltová Tereza         56.31 (19)    153.50 (20)

21. KAM 2  OK Kamenice                                   164.38   +57.09
         KAM9853 Sheshikova Anastasia      51.57 (24)               
         KAM9150 Škvorová Barbora          60.43 (25)    112.40 (24)
         KAM9450 Jančová Jana              51.58 (16)    164.38 (21)

22. ZBM    SK Žabovřesky Brno                            165.44   +58.15
         ZBM9862 Chroustová Šárka          44.48 (19)               
         ZBM8954 Hendrychová Zuzana        60.12 (24)    105.00 (23)
         ZBM9755 Nedbálková Hana           60.44 (20)    165.44 (22)

23. RIC 1  OB Říčany                                     183.38   +76.09
         RIC9850 Vyhnálková Barbora        38.17 ( 4)               
         RIC7552 Vyhnálková Eva            81.24 (27)    119.41 (25)
         RIC7251 Šrámková Iva              63.57 (24)    183.38 (23)

24. JHB 1  TJ Jiskra Havlíčkův Brod                      191.08   +83.39
         JHB6252 Culková Hana              58.31 (26)               
         JHB6553 Fencíková Vladislava      69.00 (26)    127.31 (26)
         JHB9160 Fencíková Lucie           63.37 (23)    191.08 (24)

    ASU 1  Magnus Orienteering                             DISK         
         ASU9353 Koporová Petra             DISK                    
         ASU9852 Vývodová Jana             53.12 (21)               
         ASU                                0.00                    

    LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                        DISK         
         LCE9155 Čermáková Magdalena       37.57 ( 3)               
         LCE9052 Dékány Pavla              41.34 ( 7)     79.31 ( 4)
         LCE9555 Končáková Klára            DISK                    

    AOP 1  Orientační Běh Opava                             abs         
         AOP9350 Mrázová Pavla             55.23 (25)               
         AOP9850 Fukalová Hana             48.52 (17)    104.15 (22)
         AOP                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
DH12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                              80.38         
         TBM0660 Hlaváčová Lucie           25.49 ( 4)               
         TBM0554 Dušková Tereza            28.59 ( 2)     54.48 ( 2)
         TBM0659 Doušková Hana             25.50 ( 1)     80.38 ( 1)

 2. SJI 1  OK Jihlava                                     89.51   + 9.13
         SJI0701 Srb Vladimír              23.57 ( 2)               
         SJI0500 Vítek Matěj               23.34 ( 1)     47.31 ( 1)
         SJI0601 Hendrych Vít              42.20 ( 5)     89.51 ( 2)

 3. SJI 2  OK Jihlava                                     98.46   +18.08
         SJI0551 Srbová Michaela           23.38 ( 1)               
         SJI0553 Jindřichová Eliška        32.14 ( 3)     55.52 ( 3)
         SJI0652 Pejchalová Veronika       42.54 ( 7)     98.46 ( 3)

 4. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             105.34   +24.56
         TBM0621 Vedra Tobiáš              29.47 ( 5)               
         TBM0606 Folprecht Matyáš          48.10 (10)     77.57 ( 7)
         TBM0629 Mudrák Daniel             27.37 ( 3)    105.34 ( 4)

 5. VTA 1  SC vebr-sport                                 118.54   +38.16
         VTA0552 Pekařová Nela             24.42 ( 3)               
         VTA0651 Přílepková Radka          68.00 (11)     92.42 (10)
         VTA0551 Kosobudová Anna           26.12 ( 2)    118.54 ( 5)

 6. RUZ 1  TJ Růžená                                     123.27   +42.49
         TBM0800 Denemarek Max             49.06 (10)               
         RUZ0902 Hofhanzl Antonín          32.39 ( 4)     81.45 ( 9)
         RUZ0801 Pelikán Jan               41.42 ( 4)    123.27 ( 6)

 7. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       123.53   +43.15
         BBM0502 Dvořák Jakub              37.25 ( 8)               
         BBM0750 Dvořáková Lucie           43.47 ( 9)     81.12 ( 8)
         ADA0601 Richter Rudolf            42.41 ( 6)    123.53 ( 7)

 8. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         133.18   +52.40
         SJH0551 Blažková Veronika         32.25 ( 6)               
         SJH0651 Benešová Michaela         40.58 ( 8)     73.23 ( 5)
         SJH0751 Komárková Zbyňka          59.55 ( 8)    133.18 ( 8)

    SJI 4  OK Jihlava                                      DISK         
         SJI0702 Prášil Jakub              37.10 ( 7)               
         SJI0650 Mácová Amálie             36.08 ( 6)     73.18 ( 4)
         SJI0703 Coufal Petr                DISK                    

    SJI 3  OK Jihlava                                      DISK         
         SJI0600 Jirků František            DISK                    
         SJI0751 Oranyová Sylva            35.57 ( 5)               
         SJI0750 Vítková Hana               DISK                    

    CET 1  TJ Loko Česká Třebová                            abs         
         CET0601 Hájek Dominik             37.53 ( 9)               
         CET0501 Kovář Radim               36.12 ( 7)     74.05 ( 6)
         CET                                 abs                    

MS  TTR 1  OOB Třebíč                                    123.39   +43.01
         TTR0502 Nešpor Jiří               37.50                    
         TTR0601 Palát Přemek              59.16          97.06     
         TTR0203 Novotný Vojtěch           26.33         123.39     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             131.07         
         TBM7701 Ehl Jiří                  37.37 ( 1)               
         TBM7475 Milánová Jindřiška        50.16 ( 1)     87.53 ( 1)
         TBM7227 Milán Pavel               43.14 ( 1)    131.07 ( 1)

2. CHT 1  OOB SK Chrast                                 160.00   +28.53
         CHT7500 Klvaňa Milan              47.56 ( 2)               
         CHT7001 Vacek František           62.09 ( 3)    110.05 ( 2)
         CHT7901 Korecký Miroslav          49.55 ( 2)    160.00 ( 2)

3. DOR 1  OK Dobříš                                     167.54   +36.47
         DOR7600 Janda Pavel               49.30 ( 3)               
         DOR8001 Matys Jan                 60.39 ( 2)    110.09 ( 3)
         DOR7601 Houska Jindřich           57.45 ( 3)    167.54 ( 3)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
H135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    121.27         
         SRK7101 Filip Libor               34.25 ( 1)               
         SRK4702 Hrobař Rudolf             44.47 ( 2)     79.12 ( 1)
         SRK7501 Šklíba Jan                42.15 ( 2)    121.27 ( 1)

2. RUZ 1  TJ Růžená                                     129.17   + 7.50
         RUZ7300 Hofhanzl Abrahám          44.31 ( 4)               
         RUZ5306 Kubálek Zdeněk            46.36 ( 4)     91.07 ( 3)
         RUZ7500 Gregor Petr               38.10 ( 1)    129.17 ( 2)

3. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              134.37   +13.10
         TJN7002 Novotný Dušan             46.44 ( 5)               
         TJN7513 Štembera Jan              45.31 ( 3)     92.15 ( 4)
         TJN7000 Rydl Jiří                 42.22 ( 3)    134.37 ( 3)

4. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             139.22   +17.55
         DKP7100 Šubrt Antonín             43.32 ( 3)               
         DKP6901 Kalousek Jiří             41.56 ( 1)     85.28 ( 2)
         DKP4900 Stehno Pavel              53.54 ( 6)    139.22 ( 4)

5. VTA 1  SC vebr-sport                                 149.14   +27.47
         VTA7202 Deim Karel                54.30 ( 6)               
         VTA7201 Kosobud Dušan             48.42 ( 5)    103.12 ( 5)
         VTA6901 Vébr Jiří                 46.02 ( 4)    149.14 ( 5)

   SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                           DISK         
         SJH7001 Beneš Jan                 38.26 ( 2)               
         SJH7402 Blažek Petr                DISK                    
         SJH6801 Parkan Jiří               46.31 ( 5)               

MS NEK    Nejdek Orienteering                           117.07         
         VPM0151 Tokárová Regina           41.08                    
         NEK9800 Zieba Jakub               39.08          80.16     
         NEK9101 Newiak Nick               36.51         117.07     

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                        74.50         
         LPU0401 Haas Filip                23.59 ( 4)               
         LPU0405 Štichhauer Daniel         24.06 ( 1)     48.05 ( 1)
         LPU0403 Krpata Michal             26.45 ( 3)     74.50 ( 1)

 2. VSP 1  USK Praha                                      74.52   + 0.02
         VSP0400 Zakouřil Matyáš           27.03 ( 7)               
         VSP0508 Bolehovský Daniel         24.30 ( 2)     51.33 ( 5)
         VSP0406 Průša Dominik             23.19 ( 2)     74.52 ( 2)

 3. PGP 1  SK Praga                                       79.44   + 4.54
         PGP0300 Kožina Štěpán             22.01 ( 1)               
         PGP0408 Kabát Martin              26.18 ( 5)     48.19 ( 2)
         PGP0305 Hřivna Jakub              31.25 ( 8)     79.44 ( 3)

 4. POB 1  Pražská oblast                                 82.08   + 7.18
         EKP0401 Blaha Jiří                26.36 ( 6)               
         EKP0402 Blaha Michal              24.39 ( 3)     51.15 ( 4)
         PGP0452 Čechmánková Anna          30.53 ( 7)     82.08 ( 4)

 5. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                              84.36   + 9.46
         TBM0404 Ehl Ondřej                26.35 ( 5)               
         TBM0305 Musil Štěpán              29.25 ( 6)     56.00 ( 6)
         TBM0406 Gryc Ondřej               28.36 ( 5)     84.36 ( 5)

 6. VSP 2  USK Praha                                      89.31   +14.41
         VSP0405 Baldrian Tomáš            29.22 (11)               
         VSP0701 Štrait Vilém              31.12 ( 8)     60.34 ( 8)
         VSP0401 Titz Adam                 28.57 ( 6)     89.31 ( 6)

 7. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                          92.44   +17.54
         SJH0301 Hojný Jáchym              22.52 ( 2)               
         SJH0302 Pobuda Vojtěch            26.06 ( 4)     48.58 ( 3)
         SJH0404 Vaněček Tomáš             43.46 (10)     92.44 ( 7)

 8. PGP 2  SK Praga                                       97.38   +22.48
         PGP0401 Čtrnáct František         28.27 (10)               
         PGP0404 Janas Adam                41.12 (11)     69.39 (10)
         PGP0304 Kolář Matyáš              27.59 ( 4)     97.38 ( 8)

 9. RUZ 1  TJ Růžená                                      98.39   +23.49
         RUZ0301 Jelínek Kryštof           28.24 ( 9)               
         RUZ0500 Jelínek Filip             34.56 ( 9)     63.20 ( 9)
         RUZ0400 Gregor Jáchym             35.19 ( 9)     98.39 ( 9)

10. SJI 1  OK Jihlava                                    108.33   +33.43
         SJI0301 Venhoda Matěj             27.04 ( 8)               
         SJI0401 Orany Vojtěch             30.21 ( 7)     57.25 ( 7)
         SJI0304 Hudec Filip               51.08 (12)    108.33 (10)

11. TTR 1  OOB Třebíč                                    122.18   +47.28
         TTR0401 Cícha Václav              36.26 (12)               
         TTR0305 Novotný Tomáš             38.39 (10)     75.05 (11)
         TTR0351 Nešporová Marie           47.13 (11)    122.18 (11)

    TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                               DISK         
         TBM0401 Doušek Tomáš              23.05 ( 3)               
         TBM0326 Lička Adam                 DISK                    
         TBM0411 Milán Jakub               20.21 ( 1)               

    VTA 1  SC vebr-sport                                   DISK         
         VTA0402 Deim Michal               67.59 (13)               
         VTA0401 Žalud Jan                  DISK                    
         VTA0701 Svoboda Jan                DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                        98.44         
         LPU6102 Roudný Václav             35.00 ( 4)               
         LPU5201 Farář Václav              35.38 ( 4)     70.38 ( 4)
         LPU7304 Haas Karel                28.06 ( 1)     98.44 ( 1)

2. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   100.53   + 2.09
         PZR6106 Skryja Bořivoj            33.01 ( 3)               
         PZR5654 Rosecká Alena             35.30 ( 3)     68.31 ( 2)
         PZR4417 Pospíšil Jaromír          32.22 ( 2)    100.53 ( 2)

3. TTR 1  OOB Třebíč                                    105.31   + 6.47
         TTR5601 Klusáček Martin           35.10 ( 5)               
         TTR5201 Orálek Miroslav           35.41 ( 5)     70.51 ( 5)
         TTR6101 Nešpor Jan                34.40 ( 4)    105.31 ( 3)

4. SJH 2  SJH Jindřichův Hradec                         108.04   + 9.20
         SJH6201 Havlík Milan              38.58 ( 6)               
         SJH5901 Nosek Vladimír            31.11 ( 1)     70.09 ( 3)
         SJH6101 Romanovský Alois          37.55 ( 5)    108.04 ( 4)

5. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         119.03   +20.19
         SJH6501 Nouza Petr                32.06 ( 2)               
         SJH4201 Gřunděl Ivan              53.05 ( 6)     85.11 ( 6)
         SJH7702 Komárek Arnošt            33.52 ( 3)    119.03 ( 5)

6. RUZ 1  TJ Růžená                                     163.50   +65.06
         RUZ5105 Kodys Václav              57.45 ( 7)               
         RUZ5504 Jelínek Luboš             61.51 ( 7)    119.36 ( 7)
         RUZ7200 Komín Petr                44.14 ( 6)    163.50 ( 6)

   OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě       DISK         
         OSN5501 Hruška Jiří               29.35 ( 1)               
         OSN6004 Kamenický Radan           33.26 ( 2)     63.01 ( 1)
         OSN6005 Wurzel Břetislav           DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       105.26         
         LPU9902 Fencl Jonáš               34.21 ( 3)               
         LPU0008 Rusin Jan                 36.47 ( 2)     71.08 ( 1)
         LPU0002 Roudný Martin             34.18 ( 1)    105.26 ( 1)

 2. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           111.05   + 5.39
         STE9919 Horčička Vít              33.52 ( 1)               
         STE0204 Světnický František       40.40 ( 7)     74.32 ( 3)
         STE0000 Jirka Mikuláš             36.33 ( 5)    111.05 ( 2)

 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            112.31   + 7.05
         ZBM0111 Milán Tomáš               39.00 (12)               
         OSN0201 Mareček Šimon             39.00 ( 5)     78.00 ( 8)
         ZBM9901 Hlaváč Ondřej             34.31 ( 2)    112.31 ( 3)

 4. KAM 1  OK Kamenice                                   113.33   + 8.07
         DOR0100 Janda Ondřej              37.40 ( 8)               
         KAM0105 Gajda Jan                 36.45 ( 1)     74.25 ( 2)
         KAM9900 Škvor Ota                 39.08 ( 6)    113.33 ( 4)

 5. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          113.37   + 8.11
         PHK0101 Metelka Ondřej            35.52 ( 4)               
         PHK9908 Chvátil Šimon             43.04 (10)     78.56 ( 9)
         PHK9901 Kavalír Jáchym            34.41 ( 3)    113.37 ( 5)

 6. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       117.20   +11.54
         LPU0203 Pipek Ondřej              40.04 (18)               
         LPU0001 Roudný Václav             40.48 ( 8)     80.52 (10)
         LPU0010 Volák Ondřej              36.28 ( 4)    117.20 ( 6)

 7. STH 1  SK Studenec                                   118.56   +13.30
         STH0202 Štefan Vít                38.54 (10)               
         STH0205 Link Lukáš                38.18 ( 4)     77.12 ( 5)
         STH0201 Rucker Jan                41.44 (10)    118.56 ( 7)

 8. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 122.16   +16.50
         TUR9904 Thoř Tomáš                37.28 ( 5)               
         DOK0001 Synek Antonín             45.26 (17)     82.54 (12)
         TUR9901 Karatsiolis Kryštof       39.22 ( 7)    122.16 ( 8)

 9. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 122.48   +17.22
         CHC9901 Křivda Tomáš              34.17 ( 2)               
         CHC0101 Švadlena Michal           43.13 (11)     77.30 ( 7)
         KUO0101 Koditek Jonáš             45.18 (13)    122.48 ( 9)

10. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    123.26   +18.00
         SRK0103 Paleček Ondřej            38.56 (11)               
         SRK9904 Šabata Milan              38.03 ( 3)     76.59 ( 4)
         SRK9900 Šklíba Michal             46.27 (16)    123.26 (10)

11. TJN 3  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              123.46   +18.20
         TJN0302 Vitebský Lukáš            41.18 (20)               
         TJN0401 Tkáč Matěj                41.24 ( 9)     82.42 (11)
         CHA0103 Bek Jiří                  41.04 ( 9)    123.46 (11)

12. PGP 2  SK Praga                                      124.48   +19.22
         PGP0101 Janovský Tomáš            40.55 (19)               
         PGP0200 Janas Petr                43.37 (13)     84.32 (15)
         PGP0309 Šimša Martin              40.16 ( 8)    124.48 (12)

13. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          130.09   +24.43
         PHK0302 Chaloupský Jakub          38.53 ( 9)               
         CHA0000 Galbavý Matěj             48.13 (22)     87.06 (17)
         PHK0001 Samek Tomáš               43.03 (11)    130.09 (13)

14. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      130.27   +25.01
         LCE0011 Panovec Kryštof           39.13 (14)               
         LCE0012 Zentrich Dušan            43.53 (14)     83.06 (14)
         LCE0111 Féder Medard              47.21 (17)    130.27 (14)

15. AOP 1  Orientační Běh Opava                          134.43   +29.17
         AOP0001 Valík Tomáš               39.36 (16)               
         AOP0201 Kostka Jiří               49.29 (24)     89.05 (19)
         AOP0301 Valík Adam                45.38 (14)    134.43 (15)

16. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   140.21   +34.55
         OSN0200 Nechanický Jan            39.19 (15)               
         PZR0102 Poláček Tomáš             49.24 (23)     88.43 (18)
         PZR0202 Kopecký Jan               51.38 (22)    140.21 (16)

17. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             140.45   +35.19
         DKP0203 Švarc Antonín             41.41 (22)               
         DKP0309 Sedláček Jaroslav         44.01 (16)     85.42 (16)
         DKP0205 Šubrt Matěj               55.03 (26)    140.45 (17)

18. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  142.12   +36.46
         MOV0004 Vavřík Tomáš              47.13 (25)               
         TRI0100 Tuharský Erik             47.02 (19)     94.15 (21)
         TRI0200 Haltof Marek              47.57 (18)    142.12 (18)

19. TRI 2  TJ TŽ Třinec                                  143.05   +37.39
         TRI0101 Kovařík Martin            42.22 (24)               
         TRI9902 Holesz Sebastian          46.45 (18)     89.07 (20)
         TRI0301 Bialožyt Marek            53.58 (24)    143.05 (19)

20. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              143.10   +37.44
         TJN0006 Nagy Josef                41.27 (21)               
         LLI0002 Bradáč Jakub              57.23 (31)     98.50 (23)
         TJN0106 Adamec Martin             44.20 (12)    143.10 (20)

21. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              146.23   +40.57
         TJN0105 Budský Ondřej             37.28 ( 5)               
         TJN0102 Růta Matyáš               63.07 (33)    100.35 (24)
         TJN9901 Novotný Marek             45.48 (15)    146.23 (21)

22. KAM 2  OK Kamenice                                   153.23   +47.57
         KAM0202 Škvor Adam                47.35 (27)               
         KAM0201 Hankovec Hugo             54.36 (28)    102.11 (26)
         KAM0102 Víšek Martin              51.12 (21)    153.23 (22)

23. CTB 1  SK OB Chotěboř                                156.20   +50.54
         CTB9901 Žanda Jan                 53.39 (32)               
         CTB9903 Čermák Jiří               52.18 (26)    105.57 (28)
         CTB9902 Sabol Josef               50.23 (19)    156.20 (23)

24. TTR 1  OOB Třebíč                                    157.05   +51.39
         TTR0101 Nešpor Jan                49.59 (29)               
         TTR0201 Palát Bohuslav            56.25 (29)    106.24 (29)
         TTR0102 Cícha Matěj               50.41 (20)    157.05 (24)

25. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           157.29   +52.03
         STE0208 Doležal Matyáš            47.23 (26)               
         STE0207 Svoboda Radek             47.44 (20)     95.07 (22)
         STE0152 Skoupá Vendula            62.22 (29)    157.29 (25)

26. VSP 1  USK Praha                                     160.09   +54.43
         VSP0202 Bolehovský Michal         49.46 (28)               
         VSP0000 Semík Jakub               51.39 (25)    101.25 (25)
         VSP0102 Průša Kryštof             58.44 (27)    160.09 (26)

27. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       160.18   +54.52
         LPU0309 Waněk Hubert              42.15 (23)               
         LPU0210 Vališ Jan                 64.09 (35)    106.24 (29)
         LPU0204 Šišma Vojtěch             53.54 (23)    160.18 (27)

28. SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                           167.29   +62.03
         SOP9904 Gilík Marek               53.27 (30)               
         VRB0202 Matuš Vít                 54.00 (27)    107.27 (31)
         SOP9903 Procházka Jakub           60.02 (28)    167.29 (28)

29. PGP 3  SK Praga                                      176.51   +71.25
         PGP9903 Ždimera Jan               55.18 (33)               
         MLA0101 Bartoš Václav             57.03 (30)    112.21 (33)
         PGP0106 Forst Antonín             64.30 (30)    176.51 (29)

30. UOL 1  SOB Olomouc                                   178.21   +72.55
         ZPV0201 Jirka Matyáš              53.34 (31)               
         UOL0000 Prachař Matouš            59.30 (32)    113.04 (34)
         UOL0200 Chovanec Jan              65.17 (31)    178.21 (30)

    STH 2  SK Studenec                                     DISK         
         SJC0101 Zalaba Tomáš              39.41 (17)               
         STH0204 Urban Dominik             63.38 (34)    103.19 (27)
         STH0104 Muhlbach Ales              DISK                    

    TAP 1  KOB TRETRA Praha                                DISK         
         TAP0100 Měšťan Ondřej             37.36 ( 7)               
         TAP0200 Melišík Martin            39.48 ( 6)     77.24 ( 6)
         TAP9902 Sladkovský Jaromír         DISK                    

    TUR 2  OOB TJ Turnov                                   DISK         
         TUR0212 Hájek Kryštof             64.09 (34)               
         DOK0200 Synek Petr                48.05 (21)    112.14 (32)
         TUR0308 Mellan Jonáš               DISK                    

    ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
         ZBM0200 Coufal Jáchym              DISK                    
         ZBM9902 Komenda Jan               43.34 (12)               
         ZBM9903 Říčný Vojta               54.35 (25)               

    PGP 1  SK Praga                                        DISK         
         PGP9904 Vítek Karel               39.00 (12)               
         ROU0001 Buk Petr                  43.56 (15)     82.56 (13)
         PGP0104 Siegl Matyáš               DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SSU 1  SK Severka Šumperk                            116.29         
         SSU8802 Poklop Martin             38.00 ( 2)               
         SSU9303 Schuster Marek            42.25 ( 6)     80.25 ( 4)
         SSU8841 Král Vojtěch              36.04 ( 1)    116.29 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            117.50   + 1.21
         ZBM9801 Hirš Otakar               40.17 (11)               
         ZBM8919 Hájek Daniel              38.54 ( 1)     79.11 ( 1)
         ZBM9302 Brlica Pavel              38.39 ( 3)    117.50 ( 2)

 3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          117.52   + 1.23
         PHK9101 Kubát Pavel               37.02 ( 1)               
         PHK7901 Losman Petr               42.24 ( 5)     79.26 ( 3)
         PHK9805 Vandas Daniel             38.26 ( 2)    117.52 ( 3)

 4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       118.24   + 1.55
         LPU9036 Kamenický Matěj           38.08 ( 3)               
         LPU9113 Procházka David           41.10 ( 3)     79.18 ( 2)
         LPU9307 Kubelka Tomáš             39.06 ( 4)    118.24 ( 4)

 5. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      122.30   + 6.01
         SHK9403 Remeš Petr                42.19 (15)               
         SHK7601 Hepner David              40.25 ( 2)     82.44 ( 6)
         SHK8406 Komanec Václav            39.46 ( 5)    122.30 ( 5)

 6. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            124.59   + 8.30
         ZBM8101 Bukovac Palo              39.28 (10)               
         ZBM8721 Zháňal Jan                42.46 ( 8)     82.14 ( 5)
         ZBM9515 Hruška Jakub              42.45 ( 8)    124.59 ( 6)

 7. PGP 4  SK Praga                                      126.59   +10.30
         PGP8610 Flašar Jan                39.06 ( 8)               
         PGP9601 Landovský Jakub           43.42 ( 9)     82.48 ( 7)
         PGP9103 Landovský Tomáš           44.11 (11)    126.59 ( 7)

 8. ASU 1  Magnus Orienteering                           128.10   +11.41
         ASU9843 Sláma Dušan               41.42 (12)               
         ASU8808 Zbranek Roman             44.09 (10)     85.51 ( 9)
         ASU9444 Minář Marek               42.19 ( 7)    128.10 ( 8)

 9. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       129.37   +13.08
         LPU9410 Grundmann Jan             44.25 (24)               
         LPU9005 Nožka Radek               41.45 ( 4)     86.10 (11)
         LPU8002 Udržal Tomáš              43.27 ( 9)    129.37 ( 9)

10. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      129.38   +13.09
         LCE9801 Sýkora Vojtěch            38.15 ( 4)               
         LCE9601 Mudrák Štěpán             46.08 (13)     84.23 ( 8)
         LCE9501 Hubáček Jonáš             45.15 (13)    129.38 (10)

11. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          132.08   +15.39
         PHK9800 Bendák Jan                39.10 ( 9)               
         PHK9813 Starý Ondra               46.50 (17)     86.00 (10)
         PHK9601 Mašata Matěj              46.08 (15)    132.08 (11)

12. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 133.48   +17.19
         TUR7603 Baier Martin              38.55 ( 6)               
         TUR9301 Zakouřil Vít              48.00 (20)     86.55 (14)
         TUR8900 Schulhof Jan              46.53 (18)    133.48 (12)

13. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            135.19   +18.50
         ZBM9711 Kelbl Vladimír            43.47 (21)               
         ZBM8833 Bořil Tomáš               47.32 (19)     91.19 (19)
         ZBM9301 Klusáček Jan              44.00 (10)    135.19 (13)

14. AOP 1  Orientační Běh Opava                          135.48   +19.19
         AOP9602 Glonek Jakub              38.57 ( 7)               
         AOP9301 Hadač Filip               48.50 (22)     87.47 (15)
         AOP9701 Mielec Jaromír            48.01 (21)    135.48 (14)

15. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      136.53   +20.24
         LCE9803 Černocký Libor            42.20 (16)               
         LCE9602 Slíva Jan                 48.20 (21)     90.40 (18)
         LCE8902 Slezák Zdeněk             46.13 (16)    136.53 (15)

16. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 137.38   +21.09
         CHC9701 Semrád Ladislav           43.14 (18)               
         CHC8502 Pešek Ondřej              50.08 (25)     93.22 (20)
         CHC9501 Křivda Martin             44.16 (12)    137.38 (16)

17. PGP 3  SK Praga                                      138.42   +22.13
         PGP8206 Procházka Jan             41.47 (13)               
         PGP7601 Matějů Luboš              44.27 (11)     86.14 (12)
         PGP9808 Novák Aleš                52.28 (30)    138.42 (17)

18. TZL 1  SKOB Zlín                                     138.51   +22.22
         TZL8508 Dlabaja Štěpán            38.53 ( 5)               
         TZL9701 Podmolík Josef            47.26 (18)     86.19 (13)
         TZL9703 Mikel David               52.32 (31)    138.51 (18)

19. PGP 2  SK Praga                                      141.50   +25.21
         PGP9503 Veselý Jakub              44.00 (23)               
         PGP7107 Košárek Pavel             46.38 (15)     90.38 (17)
         PGP6401 Janovský Tomáš            51.12 (24)    141.50 (19)

20. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           141.57   +25.28
         STE9202 Doležel Ondřej            41.59 (14)               
         STE9411 Skoupý Jan                46.35 (14)     88.34 (16)
         STE7100 Smolka Martin             53.23 (33)    141.57 (20)

21. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  142.26   +25.57
         TRI9601 Walach Ondřej             52.31 (34)               
         TRI9103 Kantor Ondřej             42.45 ( 7)     95.16 (22)
         TRI9301 Argaláš Michal            47.10 (19)    142.26 (21)

22. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              143.08   +26.39
         VBM7246 Fučík Karel               43.27 (19)               
         VBM8103 Mazal Zdeněk              52.51 (29)     96.18 (23)
         VBM8002 Henek Vladan              46.50 (17)    143.08 (22)

23. CHT 1  OOB SK Chrast                                 143.57   +27.28
         CHT8510 Kopáček Jan               43.38 (20)               
         CHT9001 Krejsa Martin             50.08 (25)     93.46 (21)
         CHT8001 Matras Tomáš              50.11 (23)    143.57 (23)

24. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          145.21   +28.52
         PHK9001 Zelenka Tomáš             51.20 (33)               
         PHK8802 Panchártek Jan            46.46 (16)     98.06 (25)
         PHK9104 Kamenický Jakub           47.15 (20)    145.21 (24)

25. KAM 3  OK Kamenice                                   149.24   +32.55
         KAM9301 Rusý Tomáš                43.54 (22)               
         KAM9702 Moravec Jakub             54.01 (31)     97.55 (24)
         KAM7600 Pašek František           51.29 (26)    149.24 (25)

26. ASU 2  Magnus Orienteering                           154.56   +38.27
         ASU8949 Oľhava Rastislav          49.11 (30)               
         ASU8606 Šrubař Michal             63.48 (42)    112.59 (38)
         ASU9447 Horvát Petr               41.57 ( 6)    154.56 (26)

27. AOP 2  Orientační Běh Opava                          155.50   +39.21
         AOP9501 Sklenář Martin            50.29 (32)               
         AOP7101 Valík Luděk               51.20 (27)    101.49 (28)
         AOP6501 Hadač Miroslav            54.01 (34)    155.50 (27)

28. KAM 1  OK Kamenice                                   156.04   +39.35
         KAM9402 Kapal Tomáš               45.45 (25)               
         KAM9802 Jíra Tomáš                54.03 (32)     99.48 (26)
         KAM9202 Hájek Adam                56.16 (35)    156.04 (28)

29. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     156.14   +39.45
         OSN9549 Kamenický Jeroným         46.53 (27)               
         OSN9339 Kamenický Tobiáš          57.06 (35)    103.59 (30)
         OSN7118 Zrník Tomáš               52.15 (28)    156.14 (29)

30. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              156.43   +40.14
         TJN9802 Michek David              52.48 (35)               
         TJN8700 Strachota Petr            54.05 (33)    106.53 (34)
         TJN9804 Janeček Mirek             49.50 (22)    156.43 (30)

31. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             157.34   +41.05
         DKP8717 Pospíšil Ondřej           46.08 (26)               
         DKP8606 Ramba Jiří                59.32 (39)    105.40 (31)
         DKP9600 Illner Vojtěch            51.54 (27)    157.34 (31)

32. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            157.52   +41.23
         ZBM7902 Finstrle Luděk            60.19 (40)               
         ZBM8100 Hikl Tomáš                46.05 (12)    106.24 (33)
         ZBM6708 Přikryl Petr              51.28 (25)    157.52 (32)

33. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    159.00   +42.31
         SRK9701 Pokorný David             47.21 (29)               
         SRK9802 Locker Tomáš              58.39 (38)    106.00 (32)
         SRK8905 Pátek Lukáš               53.00 (32)    159.00 (33)

34. KAM 2  OK Kamenice                                   161.51   +45.22
         KAM9400 Valášek Jan               66.36 (43)               
         KAM9501 Čermák Matyáš             49.57 (23)    116.33 (40)
         KAM9403 Kettner Lukáš             45.18 (14)    161.51 (34)

35. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              162.28   +45.59
         TAP8610 Zajíc Vítězslav           57.54 (37)               
         TAP9702 Vlášek Jakub              52.16 (28)    110.10 (36)
         TAP8808 Hodek Michal              52.18 (29)    162.28 (35)

36. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             164.13   +47.44
         DKP8109 Tomeš Jaroslav            47.07 (28)               
         DKP8203 Goder Josef               56.50 (34)    103.57 (29)
         DKP8810 Larsson Emil              60.16 (38)    164.13 (36)

37. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       165.46   +49.17
         LPU9802 Žák Jan                   54.25 (36)               
         LPU7604 Držka Štěpán              53.55 (30)    108.20 (35)
         LPU8701 Fiala Petr                57.26 (36)    165.46 (37)

38. PGP 1  SK Praga                                      170.35   +54.06
         PGP7106 Janas Petr                50.23 (31)               
         PGP9701 Čermák Adam               61.44 (40)    112.07 (37)
         PGP9705 Werner Michal             58.28 (37)    170.35 (38)

39. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       177.56   +61.27
         LPU9502 Deml Tomáš                64.25 (42)               
         LPU9611 Jurica Jan                50.02 (24)    114.27 (39)
         LPU8105 Fukátko Jan               63.29 (39)    177.56 (39)

    SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                        DISK         
         SHK9801 Gebrt Jan                 43.08 (17)               
         SHK9701 Netuka Vojtěch            58.00 (36)    101.08 (27)
         SHK9803 Pek Daniel                 DISK                    

    VBM 2  VSK Mendelu Brno                                DISK         
         VBM8204 Verner Tomáš              59.00 (38)               
         VBM8001 Čech Viktor                DISK                    
         VBM7401 Kořan Pavel               71.27 (40)               

    JHB 1  TJ Jiskra Havlíčkův Brod                        DISK         
         JHB8505 Rajdl Miloš               60.03 (39)               
         JHB8607 Culka Josef               58.13 (37)    118.16 (41)
         JHB5702 Hrstka Vladislav           DISK                    

    ZBM    SK Žabovřesky Brno                               abs         
         ZBM9503 Jordanov Alexandr         71.41 (44)               
         ZBM8208 Stehlík Miroslav          90.48 (43)    162.29 (43)
         ZBM                                 abs                    

    CHC 2  K.O.B. Choceň                                    abs         
         CHC9402 Sháněl Jan                60.31 (41)               
         CHC9852 Chaloupková Veronika      61.55 (41)    122.26 (42)
         CHC7502 Švadlena Pavel              abs                    

MS  UOL 1  SOB Olomouc                                   169.06   +52.37
         UOL9801 Chaloupka Josef           59.50                    
         UOL7503 Smékal David              64.45         124.35     
         SJC9703 Zikmund Zdeněk            44.31         169.06     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2017 13:30
09.04.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mist
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      110.52         
         TBM6116 Hlaváč Jiří               41.02 ( 9)               
         LCE8803 Cahel Marek               27.56 ( 1)     68.58 ( 1)
         LCE6603 Šmelík Juraj              41.54 ( 4)    110.52 ( 1)

 2. BZR 1  Bratrstvo Ždárských vrchů                     121.02   +10.10
         BZR6301 Rajnošek Zdeněk           47.23 (13)               
         BZR8000 Choutka Jaroslav          39.17 ( 3)     86.40 ( 9)
         BZR8801 Rajnošek Matěj            34.22 ( 1)    121.02 ( 2)

 3. MFP 1  VŠSK MFF UK Praha                             122.07   +11.15
         MFP7651 Šimšová Jana              41.59 (10)               
         MFP7050 Sieglová Dagmar           41.01 ( 5)     83.00 ( 3)
         MFP6700 Siegl Roman               39.07 ( 3)    122.07 ( 3)

 4. VSP 1  USK Praha                                     124.33   +13.41
         VSP7310 Průša Michal              36.01 ( 2)               
         VSP7256 Průšová Markéta           39.57 ( 4)     75.58 ( 2)
         VSP7401 Zakouřil Václav           48.35 ( 9)    124.33 ( 4)

 5. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         126.10   +15.18
         SJH0001 Veselý Vojtěch            40.56 ( 8)               
         SJH0002 Nosek Jakub               48.43 (11)     89.39 (12)
         SJH9300 Nouza Petr                36.31 ( 2)    126.10 ( 5)

 6. RIC 1  OB Říčany                                     127.25   +16.33
         RIC7200 Koten Pavel               48.11 (15)               
         RIC0303 Šrámek Jaromír            36.41 ( 2)     84.52 ( 6)
         RIC6905 Šrámek Petr               42.33 ( 5)    127.25 ( 6)

 7. SJH 2  SJH Jindřichův Hradec                         134.42   +23.50
         SJH7101 Veselý Oldřich            40.54 ( 7)               
         SJH7701 Vaněček Roman             42.23 ( 7)     83.17 ( 5)
         SJH6901 Kubičko Petr              51.25 (10)    134.42 ( 7)

 8. LME 1  SK Los Mělník                                 135.43   +24.51
         LME7100 Bejvl Jakub               38.06 ( 6)               
         LME0400 Bejvl Marek               44.55 ( 9)     83.01 ( 4)
         LME7350 Bejvlová Martina          52.42 (11)    135.43 ( 8)

 9. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             136.36   +25.44
         EKP7002 Blaha Ondřej              37.27 ( 5)               
         EKP0256 Fantová Kateřina          50.51 (15)     88.18 (11)
         EKP5800 Fanta Miroslav            48.18 ( 8)    136.36 ( 9)

10. PGP 1  SK Praga                                      137.53   +27.01
         SLA7103 Kolář Tomáš               44.28 (12)               
         MLA7051 Bartošová Jana            50.40 (14)     95.08 (15)
         USP7450 Svobodová Jitka           42.45 ( 6)    137.53 (10)

11. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             138.20   +27.28
         ZLH7001 Novotný Tomáš             36.55 ( 4)               
         ZLH9851 Novotná Klára             48.11 (10)     85.06 ( 7)
         PHK7051 Chaloupská Pavlína        53.14 (12)    138.20 (11)

12. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     144.51   +33.59
         OSN7557 Nechanická Daniela        48.01 (14)               
         OSN7550 Marečková Kateřina        43.08 ( 8)     91.09 (13)
         OSN7500 Stoklasa Radek            53.42 (13)    144.51 (12)

13. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             150.29   +39.37
         TBM6900 Mudrák Pavel              36.34 ( 3)               
         TBM7060 Doušková Vlasta           49.35 (12)     86.09 ( 8)
         TBM7400 Dušek Vladimír            64.20 (15)    150.29 (13)

14. DOK 1  OK Doksy                                      153.02   +42.10
         DOK7800 Synek Antonín             42.43 (11)               
         STB7499 Dolejší Lenka             50.00 (13)     92.43 (14)
         DOK7950 Synková Petra             60.19 (14)    153.02 (14)

15. BBM 2  BETA URSUS Orienteering                       153.32   +42.40
         BBM7205 Fiala Jan                 34.42 ( 1)               
         ADA7451 Richterová Nataša         53.07 (16)     87.49 (10)
         BBM7300 Dvořák Miloš              65.43 (16)    153.32 (15)

16. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  167.34   +56.42
         TRI6001 Prokop Lubomír            55.50 (19)               
         TRI6450 Jastrzembská Jarmila      66.41 (19)    122.31 (19)
         TRI6950 Kovaříková Mária          45.03 ( 7)    167.34 (16)

17. VTA 2  SC vebr-sport                                 184.19   +73.27
         KTA6951 Hudečková Helena          53.21 (18)               
         VTA8951 Pacovská Romana           62.17 (17)    115.38 (17)
         VTA7351 Kosobudová Lenka          68.41 (18)    184.19 (17)

18. ZVO 1  OB SK Zvole                                   222.08  +111.16
         ZVO6501 Valla Zdeněk              70.03 (21)               
         ZVO0152 Vallová Kristýna          84.58 (20)    155.01 (20)
         ZVO6401 Hájek Tomáš               67.07 (17)    222.08 (18)

    BBM 1  BETA URSUS Orienteering                         DISK         
         BBM7901 Denemarek Ivo             50.10 (17)               
         BBM6550 Peřinková Irena           62.26 (18)    112.36 (16)
         BBM9700 Peřinka Šimon              DISK                    

    VTA 1  SC vebr-sport                                   DISK         
         VTA0153 Benešová Klára            88.16 (23)               
         VTA0353 Přílepková Jana            DISK                    
         VTA8051 Procházková Jitka         97.48 (19)               

    SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                             DISK         
         SOP5101 Jurčák Karel              79.50 (22)               
         SOP0050 Hájková Lenka             42.07 ( 6)    121.57 (18)
         SOP7808 Jurčák David               DISK                    

    SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                         abs         
         SHK6651 Thýnová Ivana             68.33 (20)               
         SHK                                 abs                    
         SHK                                 abs                    

    STE 1  SK SKI-OB Šternberk                              abs         
         STE7054 Skyvová Kristýna          49.38 (16)               
         STE                                 abs                    
         STE                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------