Kategorie D16L

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2087714 Brožková Lucie KUO 0151 B 1 = 21:01:00 7207772 Škáchová Magdalena KAM 0151 A 5 = 21:05:00 515497 Hlaváčová Anežka TBM 0199 A 9 = 21:09:00 7206554 Mrózek Teresa TRI 0251 A 13 = 21:13:00 515426 Semíková Lucie KAM 0250 A 17 = 21:17:00 2067349 Marešová Klára NEK 0250 B 21 = 21:21:00 51108 Kejmarová Jana STH 0152 B 25 = 21:25:00 7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 29 = 21:29:00 7200905 Držková Berenika LPU 0151 B 33 = 21:33:00 2043603 Martanová Elin VLI 0252 A 37 = 21:37:00 49632 Fantová Kateřina EKP 0256 C 41 = 21:41:00 1399951 Šmelíková Dorota LCE 0260 A 45 = 21:45:00 7260007 Vítová Lucie BSO 0250 B 49 = 21:49:00 2091544 Tichá Marie TZL 0253 A 53 = 21:53:00 2091564 Kubíčková Iva LPU 0157 B 57 = 21:57:00 2056270 Vejražková Róza SJC 0151 A 61 = 22:01:00 2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 A 65 = 22:05:00 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 69 = 22:09:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 A 73 = 22:13:00 7201779 Chrástová Tereza STH 0251 A 77 = 22:17:00 2058463 Bejvlová Karolína PGP 0256 A 81 = 22:21:00 2075653 Matějková Barbora SJC 0156 A 85 = 22:25:00 2080843 Nedomlelová Lucie TJN 0256 A 89 = 22:29:00 428253 Blahová Pavla EKP 0153 B 93 = 22:33:00 2035709 Pekařová Jana TUR 0252 A 97 = 22:37:00

Kategorie D16S

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7205007 Dolejší Kateřina STB 0199 A 3 = 21:03:00 347887 Čechmánková Anna PGP 0452 B 7 = 21:07:00 7206547 Thýnová Martina SHK 0350 A 11 = 21:11:00 7208094 Pušová Bára LPU 0357 B 15 = 21:15:00 7719774 Janků Anna SJC 0252 A 19 = 21:19:00 7205017 Marková Ema STE 0252 A 23 = 21:23:00 2011852 Shánělová Štěpánka CHC 0152 A 27 = 21:27:00 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 B 31 = 21:31:00 219207 Fejfarová Tereza LPU 0360 A 35 = 21:35:00 2091546 Kočová Halina TZL 0255 A 39 = 21:39:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 B 43 = 21:43:00 1398987 Vitebská Eliška TJN 0350 C 47 = 21:47:00 2035737 Tokárová Regina VPM 0151 A 51 = 21:51:00 7208091 Kosobudová Kateřina VTA 0253 B 55 = 21:55:00 8434822 Miklušová Tamara ZBM 0260 C 59 = 21:59:00 7208206 Kochová Anna SJC 0153 A 63 = 22:03:00 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 67 = 22:07:00 7203463 Koberová Kateřina LPU 0352 A 71 = 22:11:00 2032102 Linková Lucie TJN 0257 B 75 = 22:15:00 2056275 Nádeníčková Pavla NEK 0150 A 79 = 22:19:00 7201759 Budská Anna TJN 0253 C 83 = 22:23:00 7208226 Nevěřilová Kateřina LCE 0254 B 87 = 22:27:00 2053560 Šklíbová Míša TJN 0153 A 91 = 22:31:00 7206537 Smolková Sabina STE 0250 B 95 = 22:35:00 2035725 Rydlová Magdaléna TJN 0251 A 99 = 22:39:00

Kategorie D18

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 A 1 = 21:01:00 neregistro 2091516 Filipová Tereza LPU 0050 A 4 = 21:04:00 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 7 = 21:07:00 7207857 Hájková Lenka SOP 0050 A 10 = 21:10:00 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 13 = 21:13:00 2091555 Tichá Veronika TZL 9951 A 16 = 21:16:00 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 19 = 21:19:00 897364 Peterová Jana LPU 0057 A 22 = 21:22:00 7205020 Bruková Magda TRI 0054 A 25 = 21:25:00 9102570 Waňková Martina LPU 9959 A 28 = 21:28:00 7201754 Urbanová Markéta STH 9953 A 31 = 21:31:00 7205002 Větříčková Andrea SHK 9951 A 34 = 21:34:00 410338 Auermüllerová Anna ZBM 0060 A 37 = 21:37:00 7206529 Thořová Markéta TUR 9952 B 40 = 21:40:00 2075693 Nováková Markéta KUO 0099 C 43 = 21:43:00 2032127 Matoušová Kateřina VRL 9955 A 46 = 21:46:00 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 49 = 21:49:00 7207020 Špendlíková Kamila LCE 0051 B 52 = 21:52:00 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 55 = 21:55:00 2085608 Šabršulová Natálie LCE 0054 B 58 = 21:58:00 2059758 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 61 = 22:01:00 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 64 = 22:04:00 8100500 Aschermannová Karolína KAM 0051 A 67 = 22:07:00 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 70 = 22:10:00 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 A 73 = 22:13:00 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 76 = 22:16:00 7204974 Hrnčířová Magda STH 0051 B 79 = 22:19:00 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 A 82 = 22:22:00 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 A 85 = 22:25:00 8435207 Miklušová Tereza ZBM 9960 C 88 = 22:28:00 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 91 = 22:31:00 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 A 94 = 22:34:00 1400403 Odehnalová Klára ZBM 9956 A 97 = 22:37:00 7205027 Voltrová Alena ROZ 9951 B 100 = 22:40:00 7207019 Opálková Martina BBM 0050 A 103 = 22:43:00 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 106 = 22:46:00 2025352 Rückerová Šárka HOR 0050 A 109 = 22:49:00 7207777 Škarková Kateřina PGP 9955 B 112 = 22:52:00 682622 Borovičková Valerie LPU 0054 A 115 = 22:55:00 320290 Chaloupková Kateřina CHC 0051 A 118 = 22:58:00 2091521 Ressová Tereza LCE 0052 A 121 = 23:01:00 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 124 = 23:04:00

Kategorie D20

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 33 = 21:33:00 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 37 = 21:37:00 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 B 41 = 21:41:00 2027242 Vývodová Jana ASU 9852 A 45 = 21:45:00 7204981 Kavánková Iva TZL 9753 R 49 = 21:49:00 52957 Fukalová Hana AOP 9850 A 53 = 21:53:00 7207348 Liberdová Jana TRI 9852 B 57 = 21:57:00 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 R 61 = 22:01:00 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 R 65 = 22:05:00 7208088 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 69 = 22:09:00 9101106 Vyhnálková Barbora RIC 9850 A 73 = 22:13:00 2070818 Jansová Doubravka LPU 9750 B 77 = 22:17:00 1007533 Odehnalová Tereza ZBM 9757 R 81 = 22:21:00 7205001 Červená Adéla SHK 9755 A 85 = 22:25:00 9556 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 89 = 22:29:00 1441628 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 93 = 22:33:00 7208324 Janovská Kateřina PGP 9850 A 97 = 22:37:00 886271 Nováková Tereza DKP 9751 E 101 = 22:41:00 2111769 Staňová Karolína BOR 9853 A 105 = 22:45:00

Kategorie D21

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7207077 Plochová Dominika DKP 8651 R 2 = 21:02:00 8001989 Wurzelová Hana OSN 8972 C 5 = 21:05:00 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 E 8 = 21:08:00 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 11 = 21:11:00 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 C 14 = 21:14:00 7200598 Doleželová Kateřina LPU 9558 C 17 = 21:17:00 9111118 Hiklová Natalia ZBM 8350 E 20 = 21:20:00 7858 Masopustová Elis PGP 8656 C 23 = 21:23:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 26 = 21:26:00 8271093 Aschermannová Petra KAM 9354 C 29 = 21:29:00 920682 Benešová Jana CTB 9452 C 32 = 21:32:00 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 R 35 = 21:35:00 995864 Tichá Tereza SJH 9452 C 38 = 21:38:00 7207347 Kosová Denisa PHK 9150 E 41 = 21:41:00 7865718 Rajnošek Tereza KSU 8691 C 44 = 21:44:00 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 R 47 = 21:47:00 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 50 = 21:50:00 7200316 Koporová Petra ASU 9353 C 53 = 21:53:00 1008144 Valešová Jana PHK 9154 C 56 = 21:56:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 59 = 21:59:00 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 C 62 = 22:02:00 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 65 = 22:05:00 515158 Křížová Lenka TTR 8551 C 68 = 22:08:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 71 = 22:11:00 7207704 Mechlová Lenka SHK 9051 E 74 = 22:14:00 1398998 Hančová Petra LPU 9659 E 77 = 22:17:00 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 80 = 22:20:00 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 83 = 22:23:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 C 86 = 22:26:00 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 89 = 22:29:00 9102089 Bořánková Karolína KAM 9550 R 92 = 22:32:00 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 95 = 22:35:00

Kategorie D35

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887906 Kašková Kateřina CHA 7850 R 45 = 21:45:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 48 = 21:48:00 2067937 Cicvárková Lucie ZBM 7651 C 51 = 21:51:00 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 54 = 21:54:00 8857 Arnoštová Kateřina DOR 7652 C 57 = 21:57:00

Kategorie D40

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2060273 Bejvlová Martina LME 7350 C 4 = 21:04:00 2073755 Držková Markéta LPU 7670 C 8 = 21:08:00 9102142 Svobodová Jitka VSP 7450 C 12 = 21:12:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 16 = 21:16:00 682683 Šimšová Jana MFP 7651 C 20 = 21:20:00 2096120 Filipová Ivana SRK 7373 C 24 = 21:24:00

Kategorie D45

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
443075 Sieglová Dagmar MFP 7050 C 1 = 21:01:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 5 = 21:05:00 682334 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 9 = 21:09:00 7201760 Škáchová Petra KAM 7054 C 13 = 21:13:00 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 17 = 21:17:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 21 = 21:21:00 9101705 Hudečková Helena KTA 6951 C 25 = 21:25:00

Kategorie D50

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 16 = 21:16:00 51925 Tichá Jana SJH 6451 C 19 = 21:19:00 9652405 Čermáková Renata LPU 6553 C 22 = 21:22:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 25 = 21:25:00

Kategorie D55

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232174 Bochenková Jana DOR 6150 C 4 = 21:04:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 7 = 21:07:00 7202887 Kuchařová Ada TBM 5855 C 10 = 21:10:00

Kategorie D60

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7205030 Rosecká Alena PZR 5654 C 20 = 21:20:00

Kategorie H16L

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7200595 Waněk Hubert LPU 0309 B 2 = 21:02:00 2032159 Růta Matyáš TJN 0102 B 6 = 21:06:00 7201196 Siegl Matyáš PGP 0104 A 10 = 21:10:00 8687 Lill Petr BSO 0203 C 14 = 21:14:00 218851 Forst Antonín PGP 0106 C 18 = 21:18:00 2042517 Kligl Radim TBM 0103 A 22 = 21:22:00 1398985 Budský Ondřej TJN 0105 A 26 = 21:26:00 2096220 Newiak Nick NEK 0101 A 30 = 21:30:00 2080828 Adamec Martin TJN 0106 A 34 = 21:34:00 7207505 Mühlbach Aleš STH 0104 B 38 = 21:38:00 981832 Švarc Antonín DKP 0203 A 42 = 21:42:00 2075644 Macek Ondřej LPU 0209 A 46 = 21:46:00 2073721 Doležal Matyáš STE 0208 B 50 = 21:50:00 2058465 Metelka Ondřej PHK 0101 A 54 = 21:54:00 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 A 58 = 21:58:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 62 = 22:02:00 2800321 Cícha Matěj TTR 0102 C 66 = 22:06:00 7201763 Štefan Vít STH 0202 A 70 = 22:10:00 8000543 Mareček Šimon OSN 0201 A 74 = 22:14:00 9102562 Hájek Kryštof TUR 0212 B 78 = 22:18:00 897393 Kolář Matyáš PGP 0304 B 82 = 22:22:00 682695 Škácha Vít KAM 0309 B 86 = 22:26:00 9889 Klaška Martin DKP 0100 B 90 = 22:30:00 2090836 Šimša Martin PGP 0309 A 94 = 22:34:00 2045310 Janda Ondřej DOR 0100 B 98 = 22:38:00 336743 Valášek Václav KAM 0100 B 102 = 22:42:00

Kategorie H16S

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7208339 Janovský Tomáš PGP 0101 A 4 = 21:04:00 7202876 Tuharský Erik TRI 0100 B 8 = 21:08:00 7200907 Pipek Ondřej LPU 0203 A 12 = 21:12:00 9201064 Gajda Jan KAM 0105 A 16 = 21:16:00 2067396 Matuš Vít VRB 0202 C 20 = 21:20:00 9101677 Haltof Marek TRI 0200 A 24 = 21:24:00 2060249 Janas Petr PGP 0200 A 28 = 21:28:00 7208077 Šišma Vojtěch LPU 0204 B 32 = 21:32:00 2025353 Rücker Jan HOR 0201 A 36 = 21:36:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 A 40 = 21:40:00 425596 Škvor Adam KAM 0202 A 44 = 21:44:00 7204987 Link Lukáš STH 0205 B 48 = 21:48:00 7839783 Zalaba Tomáš SJC 0101 A 52 = 21:52:00 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 56 = 21:56:00 9102569 Adámek Filip ABM 0101 A 60 = 22:00:00 7201802 Féder Medard LCE 0111 A 64 = 22:04:00 7207878 Synek Petr DOK 0200 A 68 = 22:08:00 7070007 Milán Tomáš ZBM 0111 A 72 = 22:12:00 682336 Chaloupský Jakub PHK 0302 A 76 = 22:16:00 1400432 Coufal Jáchym ZBM 0200 A 80 = 22:20:00 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 A 84 = 22:24:00 8000321 Nechanický Jan OSN 0200 A 88 = 22:28:00 446345 Malačka Milan DKP 0210 A 92 = 22:32:00 2027218 Světnický František STE 0204 A 96 = 22:36:00 2051522 Koditek Jonáš KUO 0101 B 100 = 22:40:00 2073749 Vlastník Matouš JIL 0201 B 104 = 22:44:00

Kategorie H18

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení     0 m, 27 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7207506 Vydra Martin STH 9902 B 2 = 21:02:00 888618 Karatsiolis Kryštof TUR 9901 B 5 = 21:05:00 887936 Pavlovec Dan BOR 0001 A 8 = 21:08:00 9102149 Solomko Adam BSO 0002 B 11 = 21:11:00 2011790 Volák Ondřej LPU 0010 A 14 = 21:14:00 2073753 Holesz Sebastian TRI 9902 B 17 = 21:17:00 1413977 Samek Tomáš PHK 0001 A 20 = 21:20:00 2060257 Vlastník Šimon JIL 9904 B 23 = 21:23:00 7207868 Gilík Marek SOP 9904 B 26 = 21:26:00 7202866 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 29 = 21:29:00 7207350 Vítek Karel PGP 9904 A 32 = 21:32:00 2069092 Nagy Josef TJN 0006 A 35 = 21:35:00 682370 Horčička Vít STE 9919 A 38 = 21:38:00 232325 Novotný Marek TJN 9901 B 41 = 21:41:00 2059764 Galbavý Matěj CHA 0000 B 44 = 21:44:00 7207864 Procházka Jakub SOP 9903 B 47 = 21:47:00 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 50 = 21:50:00 7209352 Synek Antonín DOK 0001 A 53 = 21:53:00 9200535 Křivda Tomáš CHC 9901 A 56 = 21:56:00 7207061 Roudný Václav LPU 0001 A 59 = 21:59:00 331216 Panovec Kryštof LCE 0011 A 62 = 22:02:00 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 65 = 22:05:00 2082929 Zentrich Dušan LCE 0012 A 68 = 22:08:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 71 = 22:11:00 9201065 Komenda Jan ZBM 9902 B 74 = 22:14:00 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 77 = 22:17:00 1400425 Vostál Dominik UOL 9901 B 80 = 22:20:00 2075666 Buk Petr ROU 0001 A 83 = 22:23:00 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 86 = 22:26:00 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 89 = 22:29:00 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 A 92 = 22:32:00 2059757 Hlaváč Ondřej ZBM 9901 A 95 = 22:35:00 2070827 Fencl Jonáš LPU 9902 A 98 = 22:38:00 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 B 101 = 22:41:00

Kategorie H20

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  8.40 km, převýšení     0 m, 28 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 3 = 21:03:00 2035717 Hrouda Matěj JIL 9804 B 6 = 21:06:00 7681889 Bendák Jan PHK 9800 A 9 = 21:09:00 2090849 Chaloupka Josef UOL 9801 A 12 = 21:12:00 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 15 = 21:15:00 7204978 Sláma Dušan ASU 9843 A 18 = 21:18:00 2025354 Starý Ondra PHK 9813 A 21 = 21:21:00 2025379 Žák Jan LPU 9802 A 24 = 21:24:00 2067347 Zieba Jakub NEK 9800 B 27 = 21:27:00 2017682 Locker Tomáš SRK 9802 B 30 = 21:30:00 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 A 33 = 21:33:00 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 A 36 = 21:36:00 7202855 Novák Aleš PGP 9808 A 39 = 21:39:00 7980810 Pek Daniel SHK 9803 A 42 = 21:42:00 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 R 45 = 21:45:00 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 R 48 = 21:48:00 7201811 Moravec Jakub KAM 9702 A 51 = 21:51:00 9201063 Kelbl Vladimír ZBM 9711 A 54 = 21:54:00 515123 Mielec Jaromír AOP 9701 A 57 = 21:57:00 9110998 Vandas Daniel PHK 9805 A 60 = 22:00:00 9814 Pokorný David SRK 9701 A 63 = 22:03:00 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 66 = 22:06:00 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 69 = 22:09:00 7208084 Mikel David TZL 9703 A 72 = 22:12:00 7200584 Bořil Jan SJI 9700 R 75 = 22:15:00 2080959 Werner Michal PGP 9705 A 78 = 22:18:00 7203466 Podmolík Josef TZL 9701 A 81 = 22:21:00 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 84 = 22:24:00

Kategorie H21L

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení     0 m, 38 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1625050 Glonek Jakub AOP 9602 E 1 = 21:01:00 515487 Grundmann Jan LPU 9410 C 5 = 21:05:00 515420 Losman Petr PHK 7901 R 9 = 21:09:00 8422248 Zbranek Roman ASU 8808 R 13 = 21:13:00 8627110 Schulhof Jan TUR 8900 C 17 = 21:17:00 920700 Minář Marek ASU 9444 R 21 = 21:21:00 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 C 25 = 21:25:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 29 = 21:29:00 1700077 Klaška Pavel DKP 9301 C 33 = 21:33:00 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 37 = 21:37:00 2102776 Walach Ondřej TRI 9601 C 41 = 21:41:00 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 45 = 21:45:00 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 C 49 = 21:49:00 7207507 Kubát Pavel PHK 9101 E 53 = 21:53:00 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 57 = 21:57:00 995871 Schuster Marek SSU 9303 E 61 = 22:01:00 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 C 65 = 22:05:00 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 C 69 = 22:09:00 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 73 = 22:13:00 1400447 Jurica Jan LPU 9611 C 77 = 22:17:00 7887934 Nečas Jiří TZL 9101 R 81 = 22:21:00 7207366 Král Vojtěch SSU 8841 E 85 = 22:25:00 7995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 89 = 22:29:00 886295 Tichý Tomáš SJH 9201 C 93 = 22:33:00 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 97 = 22:37:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 C 101 = 22:41:00 682340 Šmelík Martin ASU 9644 R 105 = 22:45:00 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 R 109 = 22:49:00 8629756 Hubáček Jonáš LCE 9501 E 113 = 22:53:00 7030567 Přikryl Petr ZBM 6708 C 117 = 22:57:00 523000 Pašek František KAM 7600 C 121 = 23:01:00 515009 Kozák Osvald TBM 8201 R 125 = 23:05:00 515128 Rajnošek Zdeněk KSU 8506 C 129 = 23:09:00

Kategorie H21S

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení     0 m, 38 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887157 Hadač Filip AOP 9301 C 3 = 21:03:00 7260029 Kala Matěj OOL 8901 C 7 = 21:07:00 995807 Komanec Václav SHK 8406 R 11 = 21:11:00 2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 15 = 21:15:00 502088 Landovský Jakub PGP 9601 R 19 = 21:19:00 7201198 Fiala Petr LPU 8701 C 23 = 21:23:00 7207026 Ptáček Pavel BBM 9600 C 27 = 21:27:00 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 C 31 = 21:31:00 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 35 = 21:35:00 207824 Zelinka Jan LPU 9405 C 39 = 21:39:00 515132 Henych Petr VLI 6001 C 43 = 21:43:00 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 R 47 = 21:47:00 1406172 Šedivý Jan PGP 8409 E 51 = 21:51:00 681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 55 = 21:55:00 681612 Pospíšil Vítek PGP 6803 C 59 = 21:59:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 R 63 = 22:03:00 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 R 67 = 22:07:00 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 E 71 = 22:11:00 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 E 75 = 22:15:00 7201826 Oľhava Rastislav ASU 8949 C 79 = 22:19:00 9201627 Deml Tomáš LPU 9502 C 83 = 22:23:00 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 R 87 = 22:27:00 887940 Král Václav SSU 8243 C 91 = 22:31:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 95 = 22:35:00 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 99 = 22:39:00 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 R 103 = 22:43:00 2025344 Křivda Martin CHC 9501 C 107 = 22:47:00 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 111 = 22:51:00 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 C 115 = 22:55:00 8137666 Kamenický Matěj LPU 9036 E 119 = 22:59:00 888891 Bravený Vít ZBM 9102 C 123 = 23:03:00 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 C 127 = 23:07:00 232254 Stehlík Miroslav ZBM 8208 C 131 = 23:11:00

Kategorie H35

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  7.80 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9282 Fukátko Jan LPU 8105 C 3 = 21:03:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 7 = 21:07:00 7200371 Synek Antonín DOK 7800 C 11 = 21:11:00 1399000 Horyna Roman LCE 7602 C 15 = 21:15:00 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 19 = 21:19:00 7203456 Souček Tomáš SHK 8200 C 23 = 21:23:00 2051489 Cicvárek Ivo ZBM 7504 C 27 = 21:27:00 920696 Janda Martin DOB 8002 C 31 = 21:31:00 2067240 Finstrle Luděk ZBM 7902 C 35 = 21:35:00 7872 Rambousek Karel BSO 7907 C 39 = 21:39:00 751114 Veselý Martin ZBM 7502 C 43 = 21:43:00

Kategorie H40

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení     0 m, 22 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52250 Dvořáček Jiří OSN 7502 C 62 = 22:02:00 426382 Pohořalý Jiří OTK 7500 C 66 = 22:06:00 2044882 Janda Pavel DOR 7600 C 70 = 22:10:00 9294 Haas Karel LPU 7304 C 74 = 22:14:00 2096239 Polák Vlastimil VRL 7702 C 78 = 22:18:00 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 82 = 22:22:00 2053551 Odehnal Luděk ADA 7400 C 86 = 22:26:00 7203457 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 90 = 22:30:00 681853 Binar Robert OOL 7501 C 94 = 22:34:00 1406141 Šístek Daniel SCP 7507 C 98 = 22:38:00 997601 Jirásek Aleš LPU 7601 C 102 = 22:42:00 2067346 Mareš Alexander NEK 7300 C 106 = 22:46:00 7209354 Držka Štěpán LPU 7604 C 110 = 22:50:00 2044896 Arnošt Kamil DOR 7301 C 114 = 22:54:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 118 = 22:58:00 8129 Martan Jiří VLI 7300 C 122 = 23:02:00 2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ 7300 C 126 = 23:06:00 7003007 Jašek Petr STE 7601 C 130 = 23:10:00

Kategorie H45

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51557 Podivínský Tomáš SCP 7201 C 31 = 21:31:00 7750 Rydl Jiří TJN 7000 C 34 = 21:34:00 7208073 Kosobud Dušan VTA 7201 C 37 = 21:37:00 51565 Žemla Tomáš KAM 7105 C 40 = 21:40:00 887615 Kolář Tomáš SLA 7103 C 43 = 21:43:00 301602 Klaška Jan NNN 6901 C 46 = 21:46:00 neregistro 426378 Doubek Petr SLA 7000 C 49 = 21:49:00 7201769 Škácha Michal KAM 7102 C 52 = 21:52:00 2060271 Bejvl Jakub LME 7100 C 55 = 21:55:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 58 = 21:58:00 7205032 Mareček Petr OSN 6900 C 61 = 22:01:00 232502 Novotný Dušan TJN 7002 C 64 = 22:04:00 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 67 = 22:07:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 70 = 22:10:00 2080850 Filip Libor SRK 7101 C 73 = 22:13:00 9101108 Bořánek Petr VSP 7000 C 76 = 22:16:00 515484 Vébr Jiří VTA 6901 C 79 = 22:19:00 9700729 Blaha Ondřej EKP 7002 C 82 = 22:22:00 443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 85 = 22:25:00

Kategorie H50

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
443068 Siegl Roman MFP 6700 C 2 = 21:02:00 2011817 Šimek Roman UOL 6503 C 6 = 21:06:00 8218 Stárek Filip TUR 6602 C 10 = 21:10:00 neregistro 51929 Tichý Martin SJH 6401 C 14 = 21:14:00 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 18 = 21:18:00 2079498 Nouza Petr SJH 6501 C 22 = 21:22:00 52963 Rajnošek Zdeněk BZR 6301 C 26 = 21:26:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 30 = 21:30:00 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 34 = 21:34:00 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 38 = 21:38:00 307355 Šmelík Juraj LCE 6603 C 42 = 21:42:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 46 = 21:46:00 8650 Klaška Pavel DKP 6500 C 50 = 21:50:00 8185 Vydra Ivan CHA 6600 C 54 = 21:54:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 58 = 21:58:00

Kategorie H55

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52279 Semík Luboš KAM 6201 C 12 = 21:12:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 15 = 21:15:00 336792 Lužný Ladislav HAV 6000 C 18 = 21:18:00 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 21 = 21:21:00 9277 Roudný Václav LPU 6102 C 24 = 21:24:00 52348 Panovec Vladan OTK 6201 C 27 = 21:27:00 1006613 Kršák Karel VIC 5902 C 30 = 21:30:00 2096226 Prokop Lubomír TRI 6001 C 33 = 21:33:00 7207852 Vícha Vladimír LPU 5801 C 36 = 21:36:00 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 39 = 21:39:00

Kategorie H60

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 0 = 21:00:00 301633 Klimpl Petr LPU 5401 C 5 = 21:05:00

Kategorie H65

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2096242 Farář Jaroslav VRL 5002 C 28 = 21:28:00 8040749 Kotecký Roman 13G 4900 C 32 = 21:32:00 51917 Toman Stanislav SBR 4801 C 36 = 21:36:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 40 = 21:40:00 9260 Farář Václav LPU 5201 C 44 = 21:44:00 9005174 Hickethier Manfred VLI 5201 C 48 = 21:48:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 52 = 21:52:00

Kategorie H70

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9101102 Koč Zdeněk MKP 4700 C 0 = 21:00:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 3 = 21:03:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 6 = 21:06:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 9 = 21:09:00

Kategorie T

08.04.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 05.04.2017   16:21

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438642 Jurčák David SOP 7808 C 56 = 21:56:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 C 60 = 22:00:00 889313 Slíva Jan LCE 9602 C 64 = 22:04:00 ? Prach Jindra NNN 9222 C 68 = 22:08:00 neregistro 2079508 Nouza Petr SJH 9300 C 72 = 22:12:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 76 = 22:16:00